Deniz Yolu Taşımacılığı

Ana Sayfa · Hizmetlerimiz ·Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı

Kurumsal hizmet anlayışıyla ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda, deniz yolu taşımacılığı hizmetini dünya çapında sunmaktan memnuniyet duyarız. Dünyanın farklı bölgelerindeki çıkışı ve varış limanları doğrultusunda etkileşimli lojistik altyapı üzerinden destek sunmaktayız. Uluslararası sularda yapılan deniz taşımacılığı konusunda bize güvenebilirsiniz. Kapıdan kapıya yapılan çalışmalar tamamen plan ve projelendirme doğrultusunda ele alınmaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla verdiğimiz destek, dünyanın farklı limanları üzerinden transfer olanağı tanıyor.

Farklı Formatlar Üzerinden Deniz Yolu Taşımacılığı

Bulunduğunuz sektöre bağlı olarak ihtiyaçlarınıza yönelik planlama üzerinden, en iyi denizyolu taşımacılık desteğini sunuyoruz. Kapıdan kapıya yapılan çalışmalarımız, aynı zamanda fabrikadan mağazaya ya da tedarik ile beraber üretim bandına kadar değişik formatlar üzerinden ele alınmaktadır.


Hem nakliye hem de yerleşim konusunda titiz bir çalışma yürütüyor ve ürünlerin güvenli şekilde deniz yolu aracılığıyla yeni adresine ulaşmasına olanak tanıyoruz. Periyodik olarak profesyonel bir anlayışla ele aldığımız deniz taşımacılığında, anlaşmalı ortaklarımız üzerinden sizlere düzenli hizmeti sunuyoruz.

Detaylı Çalışma Eşliğinde Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz yolu taşımacılığı konusunda baştan sona tüm süreç planlama altında ele alınmaktadır. Uluslararası taşımacılık kalite standartlarına uygun şekilde yapılması gereken tüm unsurlar, konusunda tecrübe sahibi olan uzman kadromuz ile sağlanmaktadır. Sevkiyat ve katma değerli servisler üzerinden yaptığımız çalışmalar, ihtiyaca yönelik format üzerinden uygulanıyor.


Müşterinin ihtiyaç duyduğu transit süre gereksinimine uygun şekilde gerekli tüm analiz ele alınmaktadır. Armatör opsiyonları ve alternatif rotalarda en doğru ulaşım planlaması gerçekleştirilir. Böylece zamanında ve vakit kaybetmeden uluslararası deniz taşımacılığı konusunda etkin ulaşım sağlanır.

Kurumsal Deniz Yolu Taşımacılığı

Şimdiye kadar elde ettiğimiz güçlü referanslar eşliğinde sizlere en iyi deniz yolu taşımacılığını sunmaktan memnuniyet duyarız. Sürecin başından sonuna kadar gerekli olan tüm unsurlar eksiksiz şekilde uzman kadromuz dahilinde gerçekleşmektedir. Etkin stok takibi, geniş çaplı dış ticaret süreçleri, saha yönetimi ve Antrepo gibi bütün çalışmalar farklı ürünlere göre güvenli biçimde sağlanmaktadır. Bulunduğunuz sektöre bağlı olarak uluslararası deniz yolu taşımacılığında sizlere kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Dünyanın en önemli taşımacılığının başında gelen deniz yolu ulaşımı konusunda bize güvenebilirsiniz.