Express, Süper Express, Speedy Taşımacılık Hakkında

Ana Sayfa · Hizmetlerimiz ·Express, Süper Express, Speedy Taşımacılık Hakkında

Express, Süper Express, Speedy Taşımacılık Hakkında

Teknolojideki ilerlemelerle, satış kanalları geleneksel yöntemlerden daha hızlıdır ve satış kanalları bu değişikliklere uyum sağlamalıdır. Yedek parça siparişleri birkaç dakika içinde İnternet üzerinden sipariş edilebilirken, düzenli satışlar rekabetin yanı sıra teslimat süreleri gibi farklılıklar için de artar. Günümüzde, alıcı ile satıcı arasındaki ilişkinin ötesine geçen zaman kavramı taşımayı etkilemiş ve yenilikçi yaklaşımlara yol açmıştır.

Speedy İle Hızlı Teslimat

Türkiye'nin en büyük entegre lojistik şirketlerinden biri olan şirket, yeni servis olan “Speedy”nin daha az hacimli acil teslim ve müşterileri için çok hızlı çözümler sunuyor. Hava yolculuğuna alternatif olarak tercih edilecek olan bu hizmet sayesinde, müşterilerin daha ucuz ve daha izlenebilir kapıdan kapıya servis hizmeti almaları sağlanıyor, bu da zaman kazandırıyor.


Speedy ile iki şoförlü hizmetleri 7.5 tondan daha az araç kullandığından, hafta sonları ve tatil günlerinde seyahat kısıtlaması yoktur. Hizmette, hedefe farklı rotalar kullanılarak mümkün olduğunca çabuk ulaşılır.

Zamanında ve Doğru Lojistik İçin Havayolu Taşımacılığı

Hızlı ve güvenilir bir hizmetle ürünlerin zamanında gerekli noktaya ulaşması, hava taşımacılığını günümüzde lider konuma getirmiş durumda. Ayrıca yüksek marka imajı oluşturan hava taşımacılığı için, zamanında ve doğru lojistik desteğini ön planda tutarak sizlere en iyi desteği sağlıyoruz. Uluslararası çapta yürüttüğümüz çalışmalar tüm tedarik yöntem ve formatlarının ele alındığı anlayışla devam eder. Üst düzey müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz hizmet anlayışımız, ürünlerin zamanında ve doğru şekilde ulaşması üzerine odaklıdır.

Lojistik Firmalarından Yeni Servis

Lojistik şirketleri; Müşterilerinin, ilaçtan tekstile, yanıcı ve toksik kimyasallara, gıda, soğuk zincir ürünleri, ağır sanayi ürünleri ve ileri teknoloji elektronik malzemelere kadar çeşitli ürün türlerini taşımasında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Lojistik şirketleri, transit süreye bağlı olarak Standart, Hızlı, Süper Hızlı ve Hızlı dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Güvenilir Havayolu Taşımacılığı

Bulunduğunuz sektöre bağlı olarak ele aldığımız planlama dahilinde, havayolu lojistiğini zamanında ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referansları eşliğinde bizlere ayrı bir güven sunmaktan memnuniyet duyarız. Marka imajını da düşünerek uluslararası çapta yüksek standartlarda en iyi havayolu taşımacılığını sağlıyoruz.


Standart Teslimat: Bir seferde sadece bir sürücü uygulaması var. Bu, zaman maliyetlerini hesaba katmadan ürünler için makul teslimat süreleri ile ekonomik avantaj sunan bir hizmet türüdür.


Ekspres Teslimat: Her yolculuk için iki sürücü mevcuttur. Geçici hassasiyete sahip ürünlerde; express hizmet, yükümlülüklerin geçerliliği süresine bağlı olarak, yasal yükümlülükler hariç, uçuşun kesintisiz olarak sona erdiği hizmet türüdür.


Süper Ekspres Teslimat: Her yolculuk için iki sürücü mevcuttur. Geçici hassasiyete sahip ürünlerde; Bu süper express, yükümlülüğün süresine bağlı olarak, yalnızca karayoluyla taşıma için kullanılan bir hizmet türüdür.


Speedy Teslimat: Her yolculuk için iki sürücü mevcuttur. Bu speedy taşımacılık, küçük taşıtların ve tek kullanımlık zamana duyarlı malların taşındığı bir hizmet türüdür.

Lojistik firmalarının; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin zamanında ve istenen şekilde karşılanabilmesi için; kara taşımacılığı çözümlerinde ürün hacmine bağlı olarak tam ve kısmi seçenekler sunar. Birkaç sipariş içeren bir siparişin veya daha karmaşık proje teslimatlarının taşınması gerekebilir. Lojistik şirketleri müşterilerine taşımacılık sürecini en faydalı kılan, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan esnek bir yükleme çözümü sunar.