Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Ana Sayfa · Hizmetlerimiz ·Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Karayolu taşımacılığı büyük ya da küçük eşyaların bir adresten başka bir adrese taşınması anlamına gelmektedir. Karayolu taşımacılığı işinde taşınan mal aktarım yapılmadan direkt bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Firmamız yurt içinde adres ayırt etmeden eşyaların taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun yanında firmamız ülke dışına da karayolu taşımacılığı da yapmaktadır. dilediğiniz adreslere firmamız aracılığı ile eşyalarınızın taşımasını yaptırabilirsiniz.

Karayolu Taşımacılığı Özelliklerimiz

Türkiye'de uluslar arası olarak sanayinin gelişmesi ile birlikte ithalat ve ihracat da artış olmuştur. Taşımacılık denildiği zaman ilk olarak akla karayolu taşımacılığı gelmektedir. Firmamız sektörün lider firmalarından biridir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız ile taşımacılık yaptırdığınız zaman asla pişman olmazsınız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirmek adına çalışmalar yapmaktayız.

Karayolu Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Firma olarak karayolu taşımacılığını dev araç filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. clk-logistics.com olarak bu iş için bünyemizde yaklaşık 100 adet farklı tonajlarda aracımız bulunmakta olup, her firmanın ihtiyacına göre araç temini sağlamaktayız. Araçlarımızın tamamı karayolu taşımacılığı mevzuatına uygun olup tamamen bu iş için hizmetlerini devam ettirmektedirler. Firma olarak karayolu taşımacılığını şu şekilde yapmaktayız. Firmamız ile taşıma yaptıracak olan kurumlar firmamıza gelerek ya da sitemiz üzerinden taşıma sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir. İmza işlemi ve fiyat çalışması yapıldıktan sonra belirlenen adrese araçlarımız gönderilmekte ve sevkiyat işlemi başlamaktadır.

Firma olarak karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu amaçla da kendimizi daha ileriye taşımak ve daha iyi hizmet vermek amacı ile sürekli çalışmalar yapmaktayız. Karayolu taşımacılığı bakıldığı zaman oldukça zahmetli bir iştir. Fakat bizler bu konuda oldukça sıkı çalışmalar yürüterek bu işi en iyi şekilde yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Karayolu Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Firmamız karayolu taşımacılığını dev araç filosu ile sağlar. Clk.logistics.com olarak bünyemizde 100'den fazla taşıma yapan araç bulunmaktadır. Bu araçların her birinin tonajları farklılık göstermektedir. Bu sebeple de büyüklü küçüklü her türlü eşya araçlarımız ile taşınabilmektedir.

Tüm araçlarımız karayolu mevzuatına uygun araçlardır. Bunun yanında hepsi yalnızca taşıma yapmak amacı ile kullanılan araçlardır.

Araçlarımız ile taşıma yaptıracak olan firmaların öncelikli olarak firmamıza gelerek ya da internet sitesi üzerinden taşıma sözleşmemizi imzalaması gerekmektedir. İmza atıldıktan ve fiyat konuşulduktan sonra verilen adreslere araçlarımızı göndeririz ve bu şekilde de sevkiyat başlamış olur.

Karayolu Taşımacılığı Ücretleri Nasıldır?

Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık yöntemleri ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlıdır. Firmamız karayolu taşımacılığı ile ilgili belli dönemlerde kampanyalar yaparak fiyatları düşürmektedir. Bu kampanyaları takip ettiğiniz takdirde eşyalarınızı çok daha uygun fiyatlara sevkiyatını gerçekleştirebilirsiniz.

Araç filomuzun tamamı son model araçlardan oluşmaktadır. bunun dışında personelimiz de oldukça güler yüzlüdür. Eşyalarınız sevkiyatlarında firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Güçlü Alt Yapısı İle Karayolu Taşımacılığı

Firmamız karayolu taşımacılığında oldukça iyi bir alt yapıya sahiptir. Araçlarımız tüm Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine sevkiyatlar yapmaktadır. Karayolu taşımacılığında güvenilir bir marka ile çalışmak istiyorsanız firmamız tam da size göredir.

Kalite prensipleri çerçevesinde müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. Farklı tonajlardaki araçlarımız ile büyük ya da küçük ürünler rahat bir şekilde taşınmaktadır. Taşımacılık için firmamızı tercih ettiğiniz zaman asla gözünüz arkada kalmaz. Alanında uzman personelimiz eşyalarınızı oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyacaktır.

Geniş Hizmet Ağı

Firmamız uluslararası platformda geniş hizmet ağı sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Firmamız her türlü sorunlara müşteri odaklı çözümler üretmektedir. Her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalar yapmaktayız.

Oldukça modern ve çevreci olan araç filolarımız sebebi ile firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişaman olmazsınız. Sipariş yönetimi sistemimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz araç takip sistemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirler.

Şeffaf hizmet ağımız sayesinde müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarız. Firmamız en efektif taşıma sistemlerini kullanır. Teknolojiyi yakından takip eder ve taşıma ile ilgili tüm yenilikleri araştırır. Sürekli büyümemizin ve gelişmemizin asıl sebebi sürekli çalışmalar yapmamız ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapmamızdır. Karayolu taşımacılığı yapan firmalar arasında clklogistic tanınmış ve başarılı işlere imza atmış bir firmadır.