Karayolu Taşımacılığında Öne Çıkan Özelliklerimiz

Ana Sayfa · Hizmetlerimiz ·Karayolu taşımacılığında öne çıkan özelliklerimiz

Karayolu taşımacılığında öne çıkan özelliklerimiz

Ülkemiz genelinde ya da uluslararası platformda sanayinin gelişmesi, ülkeler arası ithalat ve ihracatı canlandırmış, buna paralel olarak da taşımacılık artış göstermiştir. Taşımacılık denilince karayolu taşımacılığı ön plana çıkmakta ve bu işi ülkemizde en iyi şekilde clk-logistics.com adı ile firmamız yapmaktadır. Firma olarak karayolu taşımacılığı yapmakta olup bu işi alanında en iyi şekilde daha ileri boyutlara nasıl taşırız, sürekli olarak bir araştırma ve geliştirme çabası içindeyiz. Karayolu taşımacılığı zahmetli ve meşakkatli olsa da biz firma olarak bu işi en kolay biçimde nasıl yaparız, hep bunun çalışmasını alacağımız iş öncesi planlar ve ekibimizi ona göre çalışma alanına yönlendiririz.

Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Karayolu taşımacılığı denilince, küçük ya da büyük çaplı hiç fark etmeden tüm eşya ve ürünlerin belirlenmiş olan adreslerden alınıp varış noktasına kadar hiç bir aktarım yapılmadan direk olarak teslimat yapılması işidir. Biz firma olarak karayolu taşımacılığında hiç bir adres ayrımı yapmadan tüm ülke genelinden almakta ve ülke içi ya da ülke dışı her alana teslimatımızı sağlamaktayız. Karayolu taşımacılığını ülkemiz coğrafi konumu gereği her bölgesine sorunsuz olarak vermekte ve sorunsuz olarak teslimatını sağlamaktayız.

Karayolu Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Firma olarak karayolu taşımacılığını dev araç filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. clk-logistics.com olarak bu iş için bünyemizde yaklaşık 100 adet farklı tonajlarda aracımız bulunmakta olup, her firmanın ihtiyacına göre araç temini sağlamaktayız. Araçlarımızın tamamı karayolu taşımacılığı mevzuatına uygun olup tamamen bu iş için hizmetlerini devam ettirmektedirler. Firma olarak karayolu taşımacılığını şu şekilde yapmaktayız. Firmamız ile taşıma yaptıracak olan kurumlar firmamıza gelerek ya da sitemiz üzerinden taşıma sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir. İmza işlemi ve fiyat çalışması yapıldıktan sonra belirlenen adrese araçlarımız gönderilmekte ve sevkiyat işlemi başlamaktadır.

Karayolu Taşımacılığı Maliyetli Midir?

Karayolu taşımacılığı diğer taşıma şekillerine nazaran daha ekonomik bir şekilde yapılmaktadır. Firma olarak biz karayolu taşımacılığında sürekli olarak kampanyalar düzenlemekte ve fiyatımızı minimum seviyeye çekmekteyiz. Buda bizim müşteri potansiyelimizi arttırmakta ve daha çok iş almamıza sebebiyet vermektedir. Firmamız karayolu taşımacılığında son model araç filosu ve güler yüzlü personel ekibi ile tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.